ICAN Institute / al. Niepodległości 18, 02‑653 Warszawa / Kontakt: 22 250 11 44 / E‑mail: kontakt@ican.pl

Obejrzyj zapis webinarium

Bezpieczny CFO: internetowe zagrożenia i jak sobie z nimi radzić

Zapraszamy do obejrzenia zapisów z webinariów

 • Transformacja środowiska pracy: Wyzwanie dla CFO

  Transformacja środowiska pracy: Wyzwanie dla CFO
          zmian

 • CFO w firmie rodzinnej - wyniki czy wartości?

  CFO w obliczu rewolucji. Dowiedz się jak zostać kreatorem wartości i liderem
          zmian

 • Jak skutecznie generować wartość poprzez fuzje i przejęcia?

  CFO w obliczu rewolucji. Dowiedz się jak zostać kreatorem wartości i liderem
          zmian

 • CFO w obliczu rewolucji. Dowiedz się jak zostać kreatorem wartości i liderem zmian

  CFO w obliczu rewolucji. Dowiedz się jak zostać kreatorem wartości i liderem
          zmian

  Wskutek rosnących oczekiwań dyrektorzy finansowi muszą mierzyć się dziś z zupełnie innymi wyzwaniami niż jeszcze kilka lat temu.

  W odnoszących sukces organizacjach nie pełnią już wyłącznie roli „głównego księgowego”. Dziś muszą być efektywnymi partnerami biznesowymi, osiągającymi operacyjną doskonałość, oraz wspierać rozwój przedsiębiorstwa w szerokim zakresie: od zwiększania zysków i optymalizacji kosztów poprzez zarządzanie ryzykiem aż po wsparcie w zatrzymywaniu najlepszych talentów.

 • Wyzwania CFO: turbulencje na rynkach kapitałowych – zagrożenie czy szansa na budowanie wartości?

  Wyzwania CFO: turbulencje na rynkach kapitałowych – zagrożenie czy szansa na
          budowanie wartości?

  Zmienność rynków kapitałowych może prowadzić do sytuacji przewartościowania lub niedowartościowania spółek. W związku z tym dyrektorzy finansowi podejmują działania stymulujące zarządzanie wartością rynkową, aby jak najlepiej wykorzystać jej potencjał. Które z tych praktyk najlepiej sprawdzają się w warunkach turbulencji?

 • Outsourcing usług finansowych oczami ekspertów

  Outsourcing usług finansowych oczami ekspertów

  W ramach optymalizacji kosztów oraz stałego podnoszenia jakości usług przedsiębiorstwa coraz częściej korzystają z profesjonalnej obsługi różnego rodzaju procesów i instrumentów przez firmy zewnętrzne. Czy warto zaufać im również w przypadku outsourcingu usług finansowych?

Chcesz obejrzeć zapis webinarium?
Zarejestruj się lub zaloguj.

Zgadzam się na przetwarzanie przez „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółkę komandytową z siedzibą w Warszawie („ICAN”), podanych w formularzu danych osobowych, w celach marketingowych, dotyczących produktów i usług osób trzecich, z którymi ICAN współpracuje. Administratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa oraz „KPMG w Warszawie” Inflancka 4A, 00-189 Warszawa, Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu umożliwienia udziału w webinarium. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.
Zgadzam się na otrzymywanie od „ICAN Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością” spółki komandytowej z siedzibą w Warszawie informacji handlowych (marketing bezpośredni), za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail, sms, telefon i podobne), także przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Uczestniczyłeś w webinarium?
Wpisz tylko swój e‑mail.