ICAN Institute / al. Niepodległości 18, 02‑653 Warszawa / Kontakt: 22 250 11 44 / E‑mail: kontakt@ican.pl

Zamknięte śniadanie networkingowe

12 października 2017 rok
Godzina: 9:00

margin:0;

Zapraszamy do udziału w zamkniętym śniadaniu networkingowym

Co naprawdę działa? 7 kluczowych rzeczy, które powinien wiedzieć CFO

Weź udział »


W dzisiejszych czasach, by odnieść sukces i utrzymać się na rynku, nie wystarczą tylko wiedza i praktyka – trzeba wykazać się również skłonnością do podejmowania ryzyka. Tą drogą powinni podążać nie tylko prezesi, ale również dyrektorzy finansowi, których ambicje sięgają znacznie dalej niż dotychczasowa pozycja w organizacji. Co zatem powinien wiedzieć skuteczny CFO, by osiągać zamierzone cele? Co tak naprawdę działa we współczesnym zarządzaniu? Jak ambitny CFO może stać się skutecznym przywódcą?

Już 12 października 2017 r. o godz. 9:00 zapraszamy do udziału w zamkniętym śniadaniu networkingowym organizowanym w ramach Klubu CFO – inicjatywy skierowanej do dyrektorów finansowych i osób związanych z finansami w firmie. Podczas spotkania Andrzej Jacaszek, wydawca „Harvard Business Review Polska”, powie m.in.:

Śniadanie odbędzie się w hotelu InterContinental w Warszawie (ul. Emilii Plater 49). Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy więc o zgłoszenie swojego udziału, wypełniając formularz.


Nasz ekspert:

Andrzej Jacaszek

Andrzej Jacaszek

Ceniony mówca inspiracyjny i prelegent zapraszany na największe wydarzenia polskiej sceny biznesowej. Występował razem z takimi sławami jak Hermann Simon, Alex Osterwalder czy Pankaj Ghemawat. Większość swojej ponad 20-letniej kariery na wysokich szczeblach zarządzania spędził w pionach sprzedaży i marketingu. Pracował m.in. dla takich firm jak: Medicover Holding BV, Norwich Union, TUiR Warta SA, Agros Holding SA, B.P.S. Consultants Poland Sp. z o.o.. Od 2004 roku jest wykładowcą w ICAN Institute, od 2006 roku wydawcą „Harvard Business Review Polska”.

W latach 2004-2005 pełnił funkcję wiceministra finansów RP. W 2016 roku po raz drugi został wybrany na wiceprezydenta Pracodawców RP na 5-letnią kadencję, gdzie odpowiada za obszary związane ze szkoleniami oraz nauką i biznesem.

Ukończył studia Executive Master of Business Administration, University of Minnesota, Carlson School of Management oraz studia na Wydziale Nawigacyjnym Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni.


Zgłoś udział

Rejestracja na śniadanie networkingowe została zakończona.
Dziękujemy za zainteresowanie.